11 Ocak 2018 Perşembe 21:23

Kamp Günlüğü | 11 Ocak Perşembe

Kamp Günlüğü | 11 Ocak Perşembe

Galatasaray Futbol Takımı, Antalya’nın Belek beldesinde sürdürdüğü 2017-2018 sezonu ara kamp dönemi çalışmaları kapsamında bugün çift antrenman gerçekleştirdi.

Sueno Hotels Deluxe Belek’e ait tesislerde ilk olarak saat 10.30’da medya mensuplarına açık bir idman yapan takımımız, antrenmana ısınma hareketleriyle başladı. Antrenmanın ana bölümünde ise ivmelenme ve sürat çalışmaları yapıldı.
 
Günün ikinci antrenmanı, saat 17.30’da medya mensuplarına kapalı olarak gerçekleştirildi. Teknik direktörümüz Fatih Terim yönetiminde koordinasyon içerikli ısınma hareketleriyle başlayan antrenmana daha sonra dar alan oyunlarıyla devam edildi. Antrenmanın ana bölümünde sınırlı alanda taktik oyunlar üzerinde duruldu. Akşam idmanı, rejenerasyon koşusu ve soğuma hareketleriyle tamamlandı.
 
Oyuncumuz Bafetimbi Gomis, teknik heyetten aldığı özel izinle kamptan ayrıldı. Babasının vefat yıl dönümü için ülkesine giden Gomis, pazar akşamı tekrar kampta olacak.
 
Takımımız, kamp çalışmaları kapsamında yarın sabah saat 10.30’da medya mensuplarına kapalı, akşam saat 17.30’da ise ilk bölümü medya mensuplarına açık olmak üzere çift idman yapacak.