14 Eylül 2017 Perşembe 17:34

Basketbolda kombine satış dönemi devam ediyor

Basketbolda kombine satış dönemi devam ediyor

Başarıların bir parçası olmak istiyorsan tribündeki yerini al, bu sezon da unutulmayacak zaferlere şahit ol!

Galatasaray Basketbol Takımlarımız, yeni salonunda yeni hedeflerle yola çıkarken Erman Kunter yönetiminde iddialı bir kadro oluşturan Galatasaray Odeabank, Sinan Erdem Spor Salonu’nda muhteşem Galatasaray taraftarının huzuruna çıkıyor... Yeni bir oluşumla EuroCup’ta ve Türkiye'de şampiyonluğun en büyük adaylarından olan Yenilmez Armada, bu sene de yeni şampiyonluklar elde etmek için taraftarının desteğini yeni salonda yanında görmek istiyor.

Galatasaray Kadın Basketbol Takımımız da geçen sene EuroCup’ta iyi neticeler alırken taraftarıyla bir bütün olarak bu sezon ait olduğu yere, EuroLeague Women’a dönüyor. Yeni transferler ve altyapıdan gelen oyuncularla Koç Marina Maljkovic önderliğinde başarı çıtasını en yükseğe koyuyor.

Basketbol Kombine Kartı satın almak isteyen taraftarlarımız www.biletix.com, Biletix Satış noktaları, Biletix çağrı merkezi ve Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda bulunan kombine ofisinden kartlarını satın alabilirler.

Öğrenci kombinesi satın almak isteyen taraftarlarımızın kombine kart satışı sırasında güncel öğrenci kimlik kartı veya öğrenci belgesi göstermesi zorunludur.

Kombine ofis çalışma saatleri:
Hafta içi
09:00 - 17:00
Kombine ofis telefon: 444 1905
E-Mail: basketkombine@galatasaray.org