6 Nisan 2017 Perşembe 15:37

Omuz Omuza TT Arena’ya

Omuz Omuza TT Arena’ya

GSStore taraftarlarımızı Galatasaray-Fenerbahçe maçında Arena’da “Omuz Omuza TEK BİLEK TEK YÜREK” desteklemeye davet ediyor.

23 Nisan Pazar saat 16:00‘a kadar sadece İstanbul’da ki GSStore mağazalarından her 299TL’lik alışverişe Galatasaray – Fenerbahçe maçı için Çocuk tribününde 1 ebeveyn ve 1 çocuk bileti hediye. Taraftarlarımızın yaptıkları her 299TL’lik alışveriş karşılığında Passolig kartlarına bilet yüklemesi yapılacaktır.

 

Haydi Galatasaraylılar önce GSStore mağazalarına sonra Arena’ya.

ÖNEMLİ NOTLAR:
* Hediye biletler GSStore Çocuk Tribününden olup, bilet sayısı ayrılan kontenjanla sınırlıdır.

* Çocuk bileti 14 yaş ve altı çocuk taraftarlarımız için geçerlidir.

* Ebeveyn bileti, yanında 14 yaş ve altı çocuk olmadan tek kullanılamaz, turnike kontrolünde giriş yapamayacaktır.

* Çocuk bileti yetişkine devredilemez, devredilen kişi turnike kontrolünde giriş yapamayacaktır.

* Kampanya sadece İstanbul’daki GSStore mağazalarında geçerlidir.

* Kampanyadan sadece “GALATASARAY Logolu” yenilenmiş Passolig kartı ve “TFF Passolig kartı” olan taraftarlarımız yararlanabilecektir. (Kombine tanımlı kartlara bilet tanımlanamaz)

* Passolig kartı olmayan taraftarlarımız; passolig.com.tr, Türk Telekom Arena Passolig gişelerinden, Beyoğlu mağazası ve stat gişelerinden Passolig kartı çıkartılabilir.

*Passolig kartı olmayan taraftarlar Passolig başvurularını tamamladıktan sonra ilgili kampanyanın süresi dahilinde yapılan alışverişe ait belgelerini ibraz ederek bilet haklarını tanımlatabilirler.

*Passolig kartı olmayanlar ve süresi dolanların Passolig kartını yenilemesi sonrasında ilgili kampanyanın süresi dahilinde yapılan alışverişe ait belgelerini ibraz ederek bilet haklarını tanımlatabilirler. Bu konuda alışveriş yaptığınız mağazaya bilgi vermenizi rica ederiz.

* Maç günü stadyumdaki gişelerden Passolig kartı basılamamaktadır.