17 Şubat 2017 Cuma 21:18

Galatasaray Esports'tan iki transfer

Galatasaray Esports'tan iki transfer

Galatasaray Esports, Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 5. haftası öncesind Noxiak ve Adaniel transferleriyle kadrosunu güçlendirdi.

Destek oyuncusu Egehan 'Maddager' Özçelik'in yedeğe çekilmesinin ardından transfer çalışmalarını sürdüren sarı-kırmızılılar, EU LCS'in deneyimli isimlerinden Lewis 'Noxiak' Felix, ile anlaşmaya vardı. Daha önce Fnatic, SK Gaming ve Roccat gibi Avrupa'nın önemli ekiplerinden boy gösteren 22 yaşındaki Alman oyuncu, bu haftaki Dark Passage.BKM Express ve HWA Gaming maçlarıyla birlikte bundan böyle Şampiyonluk Ligi'nde boy gösterecek.

Orman rolünde Belçikalı Stefan 'Nerroh' Pereira'nın sözleşmesini yabancı sınırı dolayısıyla fesh eden Galatasaray Esports, daha önce Şampiyonluk Ligi'nde ATLAS ve NumberOne Esports formalarını terleten deneyimli orman oyuncusu Doğukan 'Adaniel' Karasakal ile kadrosunu güçlendirdi.

Şampiyonluk Ligi'nde geride kalan dört hafta sonunda 5 puan toplayan sarı-kırmızılılar, 5. haftada 18 Şubat Cumartesi günü saat 14:00'te Dark Passage.BKM Express ve ertesi gün saat 16:00'da HWA Gaming ile karşılaşacak.